Co ještě umím

Rekonektivní léčení

Velmi ráda pracuji s léčivým spektrem světla.
Rekonektivní léčení je přenos informací a světla, které světu přinesl doktor Eric Pearl.
Spojením léčivého spektra s námi nastává vyladění našeho energetického systému, náprava nerovnováhy a zdraví, návrat do původního stavu.

Léčení probíhá bez dotyku s klientem a mnoho lidí vnímá zajímavé individuální prožitky. Harmonizací těla prostřednictvím Rekonektivního léčení se dosahuje velmi pozitivních výsledků, které mohou změnit celý Váš život.

Metoda je spojována s kvantovou fyzikou a dalšími obory moderní vědy potvrzujících skutečnost, že všechno ve vesmíru jsou vibrace různých frekvencí.

Nabízím Vám léčení touto metodou, které překonává naše omezující limity myšlení.

Jak pomáhá rekonektivní léčení?

Královna motýlůRekonektivní léčení je vhodné při jakékoliv nemoci, závislosti, problému nebo celkové regeneraci. Tento proces blahodárně působí na naše zdraví a příznivě ovlivňuje náš fyzický vzhled.
Celosvětově bylo zjištěno, že první tři sezení v rozmezí do 10 dnů jsou výrazně účinná. Klient vnímá a intenzivně vstřebává léčivé spektrum. Rozhodne-li se klient jen pro jedno sezení i to je přínosné.
Stejně jako u klasické medicíny nelze zaručit 100 % vyléčení každého člověka, přesto dochází k překvapivým léčebným procesům, změnám či posunům i tam, kde klasická medicína selhává.
Rekonektivní léčení nenahrazuje klasickou medicínskou léčbu – může ji však podporovat a urychlovat.

 Jak je to možné?

Kvantová fyzika také poukazuje na fakt, že hmota = energie. Kapka vody nebo kámen, ale i myšlenka je pulzující energií, pevným spojením atomů a molekul. Pochopení tohoto poprvé v novodobé historii spojuje moderní vědu a mystiku.
Rekonektivní léčení může provádět praktik s mezinárodní certifikací a kvalifikací.
Pro více informací: www.TheReconnection.com

NLP- Neurolingvistické programování

Je věda o umění v komunikačních dovednostech. Bez tohoto poznání si nedokážu představit svoji práci. V naší mysli si vytváříme jakési vnitřní mapy, které předcházejí řeči i aktivitě s ní spojené. Na jejich základě může docházet k nedorozumění, protože každý má svou vlastní mapu a vnímání každého člověka může být rozdílné. Jen například, když se potká člověk introvertní s extrovertním, výsledek se setkání má každý zcela jiný. Tuto složitou vědu mně osvětlil jednoduchým a přirozeným způsoben Richard Flook.
Více informací naleznete na  http://www.nlp.cz/ nebo  http://www.nlp.com/what-is-nlp/

„Slova jsou kotvy smyslových zážitků, zážitek však není realita a slovo není zážitek. Jazyk je dva stupně od reality.“

Reflexní terapie

V reflexní terapii se působí na specifické body v reflexních zónách na chodidlech, dlaních, zádech, na tváři i dalších místech lidského těla, které odpovídají jednotlivým částem těla a orgánům. „Laskovovlezlým“ tlakem na reflexní plošky se docílí znovuobnovení toku životní energie a ztracené rovnováhy. Velmi úspěšně lze odstranit letité migrény, bolesti zad, syndrom kratší nohy, bolesti žeber a dlouhodobějším působením léčit chronické stavy organismu a zvyšovat nespecifickou imunitu těla.

Nohy v listí

Působení na plošky je spojeno s jemným reflexním uvolněním krční páteře, které mne svou jednoduchostí a efektivností doslova okouzlilo. Provádí se prostřednictvím palce u nohy, s následným mentálním odblokováním negativních emocí v mysli. Při takovém uvolnění se obvykle uvolní velké množství zablokované energie a nastává krásná a rychlá harmonizace nerovnováhy.

Reflexní terapie umožňuje nejen uzdravovat, ale je také skvělým nástrojem diagnostiky. Dokáže přesně stanovit, kde v těle se nacházejí potíže bez ohledu na to, s jakou diagnózou klient přichází. Jde o příjemnou cestu ke zdraví, plnou relaxace a zdraví.
Více informací naleznete v literatuře ing. J.Janči nebo na http://www.patakyovi.cz/.

Všechny tyto procesy díky kouzelnému působení reflexní plošek nohou lze využívat každý den, neboť:

„Nejlepší zdravá chůze, je chůze naboso.“

Obvykle však nechodíme naboso a proto mají v mé praxi své místo i

biomechanické stélky a boty Hanák.

Boty hanákUnikátní výrobek pana Hanáka svým tvarem a provedením přirozeně stimuluje práci chodidla. Jamka stélky v místě palcového kloubu a nepatrné snížení v patní části chodidla je zásadní pro celou funkci chodidla. Toto originální, certifikované a klinicky odzkoušené řešení stélek způsobuje miniaturní pohyby palce při každém kroku, tím se zapínají podélné a příčné vazy klenby a vazy kotníků, lýtkové a holenní kosti. Obuv umožňuje zdravé spojení se zemí, odlehčuje chůzi a napomáhá k návratu zdravého držení těla.
Více informací naleznete na http://www.botyhanak.cz